Stroje kąpielowe – kolekcja lato 2016

Modne stroje kąpielowe 2016

Szalone lata 60. Był to czas przełomu w sposobie myślenia, zachowaniu, prowadzeniu zupełnie innego niż dotychczasowy stylu życia. Zmiany te mają także swoje odzwierciedlenie w stylu ubierania się. Zapanowała moda na odsłanianie ciała. Modne stroje kąpielowe to wówczas takie, które są odważne i bezpruderyjne. Ideałem staje się opalona, wysportowana sylwetka.  

Niektórzy bardziej śmiali projektanci proponowali modne stroje kąpielowe składające się jedynie z majtek z wysokim stanem oraz szelek biegnących pomiędzy piersiami. Taki typ stroju jednak nie przyjął się na stałe. Modna stały się także wzory latynoskie, gdzie krągłe pośladki stanowią silny symbol seksualności. Wymyślono zatem, że teraz modne stroje kąpielowe składać będą się ze stanika i majtek na kształt dzisiejszych stringów. Odważne panie decydowały się na prezentowanie swoich wdzięków bez krępacji. Nie daleko droga prowadziła do odrzucenia kolejnych części materiału. Na niektórych plażach dojrzeć można było kobiety opalające się topless. Po tych doświadczeniach kobiety znów zaczęły zasłaniać ciało, a swój złoty czas przeżywały modne stroje kąpielowe jednoczęściowe. Ówczesne kroje były jednak wysoko wycięte nad biodrami.

Od jakiegoś czasu trudno wyznaczyć jeden styl w modzie plażowej. Dostępność przeróżnych krojów i kolorów sprawia, że panie wybierają to, co odpowiada ich gustom oraz preferencjom. Trendy są raczej krótkotrwałe, sezonowe i zmieniają się jak w kalejdoskopie. Sprzedawcy pomagają w dopasowaniu takiego stroju kąpielowego, który uwydatni atuty kobiety oraz zdecydowanie zakryje mankamenty jej ciała.

Panuje pełna dowolność. Modne stroje kąpielowe to dziś takie, w jakich czujemy się pewnie i swobodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.