Stroje kąpielowe jednoczęściowe z siateczką

stroje_kapielowe_jednoczesciowe_99

W ostatnim czasie zaobserwować można, że projektanci mody plażowej coraz częściej decydują się na odważne połączenia kolorystyczne, aplikacje, fasony i wstawki. Jednym z najnowszych trendów są stroje kąpielowe jednoczęściowe ze wstawkami z siateczki. Najczęściej wstawka ta jest wykorzystywana w okolicach brzucha i łączy biustonosz oraz majtki od stroju. Często siatka pojawia się także w okolicy ramion lub na bokach dla wyszczuplenia talii. Wreszcie kobiety, które gustują bardziej w strojach “w jednym kawałku” odetchną z ulgą! Dlaczego? Ponieważ dzięki temu rozwiązaniu będą mogły opalać swoje brzuchy i plecy, które dotychczas z różnych powodów ukrywały.

Siateczka pojawia się także w okolicach biustu nadając stylizacji trochę drapieżności i tajemniczości – jednym słowem seksapilu. Świetnie wyglądają siateczki białe i czarne. Jako kolory neutralne dobrze prezentują się w zestawienia monochromatycznych (czarna siatka przy czarnym stroju, lub biała siatka przy białym stroju) jak i wielokolorowych np. czarny siateczka zestawiona z różową tkaniną. Paniom, które mają odwagę na nieco ekstrawagancji spodobają się kostiumy gdzie siateczka zestawiona jest z różnymi wzorami np. panterką, zeberką itp.

Taka siateczka umiejętnie wykorzystana może z powodzeniem zasłonić np. nasze blizny na brzuchu, przebarwienia na ciele, plamki, czy nawet krągłości. Jedynym minusem tego nowego trendu są materiały z jakich wykonane są siateczki i ich wytrzymałość. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas na plaży, uprawiać sporty musisz pogodzić się z ryzykiem uszkodzenia lub przedarcia stroju. Stroje kąpielowe jednoczęściowe z takimi wstawkami świetnie sprawdzą się do opalania, spaceru czy kąpieli wodnej, jednak przy wzmożonym ruchu mogą nie zdać egzaminu.