Dla kogo stroje kąpielowe dwuczęściowe?

stroje kąpielowe dwuczęściowe

Stroje kąpielowe dwuczęściowe to stroje przeznaczone dla kobiet, które posiadają różne typy sylwetki. Wbrew pozorom nie są to jedynie stroje zarezerwowane dla bardzo szczupłych kobiet. Często wydaje nam się, że tylko drobne panie wyglądają ładnie w zabudowanych strojach, jednak nie jest to regułą. W stroju kąpielowym tego typu dobrze mogą wyglądać nawet te kobiety, których sylwetka daleka jest od ideału. Najważniejsze jest to, by dobrać strój do siebie.

 

Jak ukryć brzuch?

Wiele z pań będzie się z pewnością zastanawiać nad tym jak ukryć wystający brzuszek. Oczywiście panie, które zaliczają się do puszystych powinny raczej zdecydować się na jednoczęściowy kostium. Te kobiety, które chcą ukryć zbyt wystający brzuszek mogą natomiast zastosować dobry trik – wystarczy wybrać stroje kąpielowe dwuczęściowe, w których majtki posiadają wyższy stan. Dodatkowo jest to obecnie bardzo modny fason wykorzystywany w najnowszych produkcjach telewizyjnych. Taki trik pozwoli skutecznie spłaszczyć brzuszek, a w efekcie czuć się dobrze podczas plażowania w stroju bikini.

Bądź oryginalna

Wybierając stroje kąpielowe dwuczęściowe wiele pań decyduje się na rozwiązanie klasyczne, czyli zwykłe majtki i najzwyklejszą górę, podczas gdy tak naprawdę istnieje wiele innych możliwości, jeżeli chodzi o bikini. Wybierając strój bikini warto zwrócić uwagę na takie kostiumy, które wyróżniają się od innych na przykład górą bądź dołem. Nie każda góra od stroju kąpielowego musi bowiem przypominać zwykły biustonosz. Góra może być na przykład biustonoszem sportowym lub takim, który posiada specjalny pasek podkreślający szyję. Bardzo modne góry strojów kąpielowych to także tak zwane bandeau, które ładnie prezentują się na różnych wielkościach biustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.